PrevNext

İYİ TARIM.
SAĞLIKLI YAŞAM.

BRB TARIM VE HAYVANCILIK

2019 yılında Kırklareli ilinin Lüleburgaz ilçesinde kurulan BRB Tarım ve Hayvancılık A.Ş., sağlıklı hayvan yetiştiriciliği prensibine uygun organik hayvansal üretim ve organik tarım faaliyetleri esaslarına uygun olarak güvenilir hasat ürünleri üretmeyi amaçlamaktadır. Şirketin 300.000 metrekarelik alana sahip çiftliğinde; 30.000 metrekare kapalı alan, 2 adet sağmal ahır, 1 adet doğumhane, 1 adet sağımhane ve kendi yem merkezi bulunmaktadır. Çiftlik 5.000 adet Lacaune (Lagun) ırkı koyunlar olmak üzere toplam 8.000 adet hayvan kapasitelidir.

Hayvanların sağlığına ve refahına öncelik veren çiftlikte, yem merkezinden ahırlara, ahırlardan sağım sistemine kadar her noktada en üst teknoloji geleneksel hayvancılıkla birleştirerek kullanılmaktadır. Çiftlikteki hayvanlar geniş bir alanda tamamen serbest ortamda doğanın eşsiz nimetleriyle beslenmektedirler. Doğanın aromalarını bünyelerine alan hayvanlara ayrıca çiftlik bünyesinde yetiştirilen arpa, buğday, fiğ ve yoncalarla ek yemleme yapılmaktadır. Yem merkezinde tümü ile şirket kalite kontrol zincirinden geçen hammaddeler kullanılarak hayvanların yemleri hazırlanmakta ve yem karma makinesi ile hayvanlar beslenmektedir. Tamamen doğal olan bu beslenme yöntemiyle; etin kaliteli, lezzetli ve eşsiz bir aromaya sahip olması hedeflenmektedir.

Çiftliğin tümü Fransa’dan ithal edilen Lacaune (Lagun) ırkı damızlık koyunlar, arılar, tavuklar ve Anadolu’nun çeşitli yörelerinden getirilen Ata tohumlarından elde edilen doğal ve organik ürünleri, yüksek kalite ile kullanıcıya sunmaktadır. Elde edilen organik ürünler Obabeyi Çiftliği markası altında online platformda satışa sunulmaktadır.

icon count 7 color

300000

Metrekare Alan

icon count 10 color

5000

Lacaune Koyunu

icon count 2 color

90000

Metrekare Ekili Alan

icon count 5 color

30000

Metrekare Kapalı Alan

ciftlik background

OBABEYİ ÇİFTLİĞİ

Obabeyi Çiftliği; BRB Holding bünyesinde, BRB Tarım ve Hayvancılık A.Ş. kuruluşu olup kaliteli doğal ve organik ürün üretimi konusunda Türkiye’deki sayılı çiftliklerden biridir.

obabeyi ciftligi hakkimizda logo 2

“İYİ TARIM. SAĞLIKLI YAŞAM.”

Obabeyi Çiftliği, BRB Tarım ve Hayvancılık A.Ş. kuruluşu olup sizlere Avrupa Birliği Standartlarında, kalitesinden ödün vermeyen doğal ve organik ürünler üretme ilkesi ile faaliyet göstermektedir.

Kırklareli ilinin Lüleburgaz ilçesinde faaliyet gösteren Obabeyi Çiftliği; kaliteli ve verimli üretim, sağlıklı yaşam, güvenilir gıda, sürdürülebilir üretim için iyi tarım uygulamaları ve geleneksel hayvancılık yöntemleri kullanmaktadır.

Obabeyi Çiftliği; Lacaune (Lagun) koyunlarından elde edilen süt ve süt ürünleri, serbest gezen tavuklardan elde edilen organik yumurtaları, Ata tohumlarından elde edilen ürünleri, hormon takviyesi ve kimyasal tarım ilaçları kullanılmayan organik sebze ve meyve üretimi ve %100 şekersiz bal üretimi ile Türkiye’deki organik ürünlerin bir numaralı adresidir. Özlediğiniz doğal lezzetleri sizlere yeniden sunan Obabeyi Çiftliği’nin sağlıklı, lezzetli, besleyici ve güvenilir ürünlerini online olarak satın alabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Damızlık Lacaune (Lagun) Koyun Satışı, Obabeyi Çiftliği Doğal ve Organik Ürünleri ile ilgili tüm sorularınız için aşağıdaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz. En kısa sürede telefon veya email yoluyla sizlere geri dönüş sağlanacaktır.