PrevNext

ATA TOHUMLARI
TOPRAKLA BULUŞUYOR...

tarim meyve banner 4

MEYVE VE SEBZE

tarim tahil urunleri banner 2

HUBUBAT VE BAKLİYAT

BRB TARIM

Çiftliğimizdeki tüm tarım ürünleri organik tarım ve iyi tarım kriterlerine uygun olarak; on bin yıllık geçmişe sahip, genetik yapısı bozulmamış yerli Ata tohumlarından elde edilen tamamen organik tohumlardan üretilmektedir.

Çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen modern üretim teknikleri kullanılan çiftliğimizde, hiçbir katkı maddesi kullanılmayan Ata tohumları ile güvenilir ve sağlıklı tarım ürünleri üretilmektedir. Amacımız tamamen doğal ve sağlıklı gıda üretimi yapmanın yanı sıra Ata yadigarı yerli tohumlarımıza sahip çıkarak, sürdürülebilir yaşam için sürdürülebilir tarım yapılan topraklarımızı gelecek nesillere ulaştırmaktır.

Verimli topraklara sahip ve organik tarıma elverişli çiftliğimizde; doğallığını yüzyıllardır koruyan yerli Ata tohumları kullanılarak çeşitli hububat ve bakliyat ürünleri, organik sebze ve meyve yetiştirilmektedir. Yerli Ata tohumları kullanılarak üretilen siyez buğdayı; siyez bulguru yapımında, hayvan yemi olarak ve siyez unu yapımında kullanılmaktadır.

brb tarim page img
tarim tahil icon
tarim tahil urunleri img 2

HUBUBAT VE BAKLİYAT

Doğallığını yüzyıllardır koruyan yerli Ata tohumları ile organik tarım yapılan çiftliğimizde, tamamen organik hububat ve bakliyat ürünleri üretilmektedir. Verimli topraklara sahip çiftliğimizde, yerli Ata tohumları kullanılarak siyez buğdayı yetiştirilmektedir. Protein, fenolikler, tokoferoller ve karotenoidler açısından diğer buğday türlerine göre daha zengin bir yapıya sahip siyez buğdayının öğütülmesi ile sağlıklı siyez unu üretilmektedir. Hiçbir katkı maddesi içermeyen siyez unu ile daha sağlıklı unlu mamüller elde edilebilmektedir. Ata tohumu siyez buğdayından üretilen, mineral ve vitamin bakımından zengin içerikli siyez bulguru; yemeklerinizde güvenle kullanabileceğiniz eşsiz bir besindir.

OBABEYİ ÇİFTLİĞİ'NDEN SATIN AL!

tarim sebze icon
tarim sebze img

ORGANİK SEBZELER

Organik sebze yetiştiriciliğine uygun çiftliğimizde; doğal sebze üretimi GDO’lu tohum, kimyasal ilaç ve hormon kullanılmadan yapılmaktadır. Organik sebze üretiminde; bilinçli ekim nöbeti, organik gübreleme ve toprak işleme yöntemleri uygulayarak toprak yapısının ve mikroflorasının korunmasını sağlıyoruz. Doğal ve sağlıklı gıda üretimi hedefi ile mevsimine uygun, zengin vitamin ve mineral içeren, lezzetli organik sebze ürünleri yetiştiriyoruz.

OBABEYİ ÇİFTLİĞİ'NDEN SATIN AL!

tarim meyve icon
tarim meyve img

ORGANİK MEYVELER

Çiftliğimizde doğal meyve üretimi, hormon takviyesi ve kimyasal tarım ilaçları kullanılmadan yapılmaktadır. Meyvenin tüm özelliklerinin en iyi şekilde görüldüğü, sağlıklı ve kaliteli meyveleri mevsimine uygun olarak yetiştiriyoruz. Vitaminler, antioksidan maddeler, doymamış yağ asitleri, enzimler ve proteinler bakımından zengin içerikli doğal meyveleri, çiftliğimizden sofralarınıza özenle ulaştırıyoruz.

OBABEYİ ÇİFTLİĞİ'NDEN SATIN AL!

OBABEYİ ÇİFTLİĞİ'NDEN EVİNİZE!

ONLINE SİPARİŞ VER

obabeyi ciftligi logo

Obabeyi Çiftliği, BRB Tarım ve Hayvancılık A.Ş. kuruluşu olup sizlere Avrupa Birliği Standartlarında, kalitesinden ödün vermeyen doğal ve organik ürünler üretme ilkesi ile faaliyet göstermektedir. Özlediğiniz doğal lezzetleri sizlere yeniden sunan Obabeyi Çiftliği’nin sağlıklı, lezzetli, besleyici ve güvenilir ürünlerini online olarak satın alabilirsiniz.

ONLINE SİPARİŞ VER